Czemu warto nam zaufać?

Doskonale wiemy, iż DirectAuto24 jest jedną z bardzo wielu firm na rynku, których profil działalności opiera się o skup samochodów używanych, motocykli, pojazdów specjalnych, a także aut dostawczych. Dlatego każdego dnia staramy się, by nasza oferta była bardziej atrakcyjna niż oferta konkurencji.

W DirectAuto24 skupujemy samochody każdej marki, zajmujemy się również skupem aut specjalnych, pojazdów użytkowych, motocykli oraz aut dostawczych. Tak szeroka działalność wyróżnia nas wśród innych skupów, którym zależy jedynie na jak najtańszym nabyciu samochodu oraz zapomnieniu o kliencie. My działamy inaczej, dlatego też zdecydowaliśmy się na skup aut uszkodzonych, a co więcej podejmujemy kroki, dzięki którym Państwo w kontakcie z nami możecie czuć się pewnie.

Nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa. Potwierdzeniem tego niech będą poniższe zasady.

  1. Formularz wyceny Państwa samochodu dostępny jest on-line. Nie tracicie Państwo czasu, paliwa i pieniędzy na dojazd do nas, wszystko odbywa się przez internet.
  2. Jeżeli zaakceptujecie naszą wstępną ofertę, wówczas to nasi przedstawiciele przyjeżdżają we wskazane miejsce.
  3. Dbamy o przygotowanie niezbędnych formalności. Sprzedaż nie opiera się na bylejakości, wręcz przeciwnie, podpisywane są stosowne dokumenty, a jeżeli macie Państwo potwierdzoną historię samochodu, wówczas płacimy za nią dodatkowe pieniądze.
  4. ZAWSZE płacimy za skupowany samochód od ręki, bezpośrednio u Państwa. Gotówką!!
  5. Kierujemy się dobrem każdego klienta, dlatego jesteśmy otwarci na negocjacje, a także oferujemy korzystne warunki.
  6. Oferujemy uczciwe i korzystne ceny za samochody używane w każdym stanie technicznym.
  7. Do aut uszkodzonych samodzielnie załatwiamy holowanie lub też dodatkową lawetę.

DirectAuto24 działa szybko i precyzyjnie. Doskonale wiemy, że naszym klientom zależy na szybkiej sprzedaży samochodu, dlatego też staramy się dotrzeć we wskazane miejsce w ciągu kilku godzin od przesłania do nas formularza wyceny. Kierujemy się zasadą uczciwej ceny i nigdy nie zaniżamy stawki za samochód w stosunku do stawek rynkowych.