JAK TO DZIAŁA

Zastanawiacie się Państwo, czy faktycznie sprzedaż używanego auta osobowego lub dostawczego, pojazdu specjalnego czy też auta uszkodzonego jest taka prosta? Odpowiadamy jednoznacznie – oczywiście, że tak! Jednak tylko i wyłącznie w DirectAuto24. Mamy jasną i klarowną zasadę działania, która pozwala zaoszczędzić Państwa czas. Cała procedura sprzedaży jest natomiast bardzo prosta.

JAK DZIAŁA SKUP AUT / CZY WARTO SPRZEDAĆ AUTO W SKUPIE SAMOCHODÓW

  1. Wysłanie formularza wyceny.

Jest to pierwszy krok, który musicie Państwo podjąć w celu rozpoczęcia współpracy z nami i owocnego zakończenia transakcji. Wysłanie formularza wyceny, to gwarancja, iż odpowiemy w ciągu kilku godzin, przedstawiając wstępną wycenę oraz wyrażając chęć umówienia spotkania.

  1. Spotkanie w wyznaczonym miejscu

Posiadamy szereg pracowników, którzy są naszymi przedstawicielami. Są to wysokiej klasy specjaliści, których celem jest zadbanie o to, aby klient był zadowolony. Umówienie się z naszym przedstawicielem regionalnym, to drugi krok, który należy podjąć w celu owocnego zakończenia transakcji.

  1. Sprawdzenie samochodu i końcowa oferta

Wstępną ofertę otrzymujecie Państwo bezpośrednio po przesłaniu formularza wyceny. Prosimy, aby był on jak najbardziej zgodny z prawdą, bowiem nasz pracownik sprawdzi samochód po przyjeździe we wskazane miejsce. Przedstawiciel przedstawia ofertę końcową bezpośrednio w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Oferta ta jest ofertą, która nie zawiera żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów, i którą możecie Państwo zaakceptować lub też nie.

  1. Podpisanie stosownych dokumentów

Działamy legalnie – jesteśmy legalnie zarejestrowaną firmą, dlatego podpisujemy dokumenty potwierdzające kupno-sprzedaż samochodu. Ofertę w naszym imieniu podpisuje nasz przedstawiciel, który jest odpowiedzialny za samodzielne odprowadzenie samochodu.

  1. Postępowanie w przypadku aut uszkodzonych.

Podobnie, jak z samochodami sprawnymi, sprawa ma się w przypadku aut uszkodzonych. Tutaj również samodzielnie załatwiamy ich transport.

W DirectAuto24 nie zaniżamy sztucznie cen oraz nie szukamy ukrytych czy też mało znaczących usterek. Nie zwodzimy klienta. Przedstawiamy konkretną ofertę, która po Państwa akceptacji kończy się podpisaniem umowy kupna-sprzedaży oraz zapłatą za samochód w tym samym dniu, i to gotówką!

nasi partnerzy: e-xpressauto skup aut e-xpressauto.pl