O NAS

Firma Directauto24 jest obecna na rynku od kilku lat. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, współpracujemy z klientami regularnie lub też jednorazowo, zawsze gwarantujemy solidną i rzeczową obsługę, a przede wszystkim zapewniamy uczciwe warunki transakcji. Przez lata naszej działalności nabyliśmy już setki samochodów. Wielu klientów wraca do nas, ponieważ wiedzą oni, iż Directauto24 to najlepszy i najbardziej rzetelny partner w interesach.

Chcemy, aby nasi klienci traktowali nas poważnie, nie jako ostatnie koło ratunkowe, dlatego też i my traktujemy ich poważnie. Naszym celem jest stworzenie firmy nowoczesnej, która na zasadzie współpracy i partnerstwa będzie wsparciem dla swoich klientów i będzie mogła wspólnie z nimi osiągać korzystne wyniki finansowe. Dlatego w Directauto24 stawiamy na rzetelność, szybkość działania i solidność. Skupujemy samochody za gotówkę, jednocześnie realizując naszą politykę współpracy. Sprzedając samochód Directauto24 , klient otrzymuje gwarancję wysokiej jakości obsługi, bezpieczeństwa transakcji oraz gotówkę bezpośrednio przy sprzedaży. Nie jesteśmy firmą, która chce w nieskończoność negocjować i czeka wyłącznie na okazję. Przedstawiamy konkretną ofertę, a nasz przedstawiciel sam odbiera samochód od klienta.

Oferta przygotowywana jest przez specjalny formularz wyceny. Jeżeli chodzi o wycenę – oferujemy wyłącznie rynkowe ceny za samochody naszych klientów.

Directauto24 to firma z doświadczeniem, przez lata staraliśmy się dojść do perfekcji i nadal do niej dążymy. Nasz przedstawiciel zjawia się w ciągu 24 godzin, płaci za auto gotówką i nie zamierza z Państwem negocjować w nieskończoność. Wszystko jest realizowane szybko, rzetelnie i w pełni uczcicie, łącznie z umową, którą DirectAuto24 podpisuje ze sprzedawcą.

Od wielu lat, DirectAuto24 cieszy się zaufaniem klientów. Chcemy, aby to zaufanie nigdy nie zostało zachwiane, dlatego też dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Chcemy ich zrozumieć i zaoferować im to, co mamy najlepsze, czyli rynkowe, uczciwe ceny oraz rzetelną i partnerską współpracę. Chcemy, aby właśnie w ten sposób klienci postrzegali DirectAuto24