OPEL

Opel

Opel jest chyba najpopularniejszą obecnie marką samochodu obecną na polskich drogach. Połączenie niemieckiej myśli technologicznej, precyzji oraz dokładności wykonania, polskiej solidności i produkcji, a także licznych nowoczesnych rozwiązań, które aplikowane są z każdą nową wersją kolejnych modeli Opla. Opel to coś znacznie więcej niż tylko samochód osobowy, to wręcz auto, które zachwyca swoimi standardami oraz gwarantuje nowoczesną i wydajną technologię w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem i niezawodnością.

Opel Corsa

Opel Corsa to jeden z mniejszych modeli Opla. Auto to jest dostosowane do miejskiej jazdy, dynamiczne i funkcjonalne, a także przystosowane do mniejszej rodziny, dzięki stosunkowo pojemnemu bagażnikowi. Opel Corsa charakteryzuje się nowoczesną sylwetką, a każdy, kolejny jego model to efekt innowacyjnych rozwiązań. Corsa jest bardzo popularnym modelem w Polsce. DirectAuto24 skup aut chętnie skupuje te samochody, płacąc za nie gotówką. Skupujemy Corsy używane, sprawne, jak i niesprawne, a także te, które uległy wypadkowi.

Opel Astra

Astra to najpopularniejszych na polskich drogach model Opla. Samochód z klasą, który potrafi zachowywać równowagę pomiędzy samochodem stricte rodzinnym i bardzo dynamicznym autem kompaktowym, doskonałym do poruszania się po mieście. Marka ta obecna jest w Polsce od wczesnych lat 90-tych, obecnie Opel Astra produkowany jest w Gliwicach. Tanie części, stosunkowo duży komfort i dynamika, to gwarancja i pewność, jaką posiada ten model Opla. Dodatkowo, do zalet należy zaliczyć bezawaryjność tego samochodu. Rynek wtórny jest jednak tymi samochodami mocno nasycony, dlatego chcąc zdecydować się na sprzedaż, warto to zrobić w naszym skupie.

Opel Vectra

Vectra to mocniejsza, większa i bardziej komfortowa wersja Opla Astry. Wyposażony w bardzo mocny i dynamiczny silnik, doskonale sprawdza się jako auto służbowe. Wyjątkowej jakości samochód, który doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Dzięki bardzo solidnej konstrukcji, należy on do rodziny najbezpieczniejszych samochodów. Zastosowanie niezwykle precyzyjnego układu mechaniczne, to znowu gwarancja niezawodności auta. Obecnie jest to samochód, którego jest bardzo dużo na rynku wtórnym, dlatego najszybszym sposobem na jego sprzedaż jest wybór naszego skupu – DirectAuto24 skup aut.