Skup aut ciężarowych

DirectAuto24 to firma inna niż pozostałe skupy samochodów używanych. Działamy bowiem najszybciej, a co więcej skupujemy także samochody dostawcze i ciężarowe zarówno od firm, jak również od osób prywatnych. Auta ciężarowe są wykorzystywane w bardzo szerokim zakresie do transportu i wsparcia produkcji. Są to równocześnie samochody bardzo mocno eksploatowane, wręcz do granic ich możliwości, dlatego po pewnym czasie bardzo trudno jest je sprzedać. Tymczasem nasza firma oferuje niezwykle atrakcyjne rozwiązania w zakresie skupu samochodów ciężarowych, które opierają się o te same możliwości, jakie daje skup aut osobowych.

Ze względu na to, że samochody ciężarowe lub pojazdy specjalne, które również skupujemy są niezwykle skomplikowane w sprzedaży, głównie ze względu na ich specyfikę wykorzystania, nasza firma chce zaproponować klientom innowacyjne wsparcie w sprzedaży aut ciężarowych oraz pojazdów specjalnych. Gwarantujemy, że zaproponujemy uczciwą cenę za samochody ciężarowe i dostawcze oraz pojazdy specjalne, a ponadto zapłacimy za nie gotówką. Nasza firma jest zainteresowana samochodami oraz pojazdami sprawnymi, jak również tymi, które nie spełniają już warunków bezpiecznej pracy czy nawet poruszania się po jezdni. Dlatego jesteśmy atrakcyjnym partnerem, bowiem za każdy samochód i pojazd, bez względu na stan techniczny zapłacimy gotówką i zaproponujemy naprawdę uczciwą cenę.

DirectAuto24 od lat zajmuje się skupem samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych, dodatkowego oprzyrządowania lub też naczep. Dodatkowo, skupujemy samochody specjalne, pojazdy budowlane lub też maszyny budowlane. Aby sprzedać któryś z wyżej wymienionych aut lub pojazdów zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny, resztą formalności zajmiemy się już samodzielnie.