Skup aut uszkodzonych

Samochód, jak każda rzecz nabyta, po pewnym czasie się psuje, lub też w wyniku kolizji czy też jakiegoś zaniedbania przyjmuje status uszkodzonego.  KUPUJEMY SAMOCHODY USZKODONE NIE STARSZE NIŻ 7 LAT! Większość kierowców i jednocześnie właścicieli samochodów myśli wówczas, iż jedyną opcją na pozbycie się samochodu jest jego zezłomowanie, za które trzeba zapłacić. Niewiele jest w Polsce firm, które skupują auta uszkodzone czy też powypadkowe. My jednak jesteśmy jedną z nich. DirectAuto24 skupuje samochody uszkodzone każdego typu i każdej marki, bez względu na to, w jakim stopniu samochód został uszkodzony.

W naszym skupie skupujemy samochody uszkodzone mechanicznie oraz auta, które uległy wypadkowi lub też kolizji na drodze, a nawet takie, których nie opłaca się już naprawiać. Bez względu na to czy samochód ma uszkodzone elementy blacharskie, czy też mechaniczne, będziemy gotowi zapłacić za niego uczciwą cenę. Doskonale wiemy, jak dużym problemem dla właściciela samochodu jest jego sprzedaż w momencie, gdy jest on uszkodzony. Poniesione koszty naprawy bardzo często są niewspółmierne do wartości samochodu, dlatego jesteśmy gotowi zapłacić za niego tyle, abyście byli Państwo usatysfakcjonowani.

Sprzedaż samochodu zepsutego, uszkodzonego, lub też auta, który uległ wypadkowi jest bardzo prosta i szybka w naszym skupie. Wstępnie wypełniacie Państwo formularz, wypisujecie stopień uszkodzenia auta oraz ewentualne wady samochodu, następnie nasz przedstawiciel ocenia stan auta bezpośrednio u Państwa. W ten sposób oszczędzacie czas i pieniądze, nie musicie Państwo holować uszkodzonego samochodu, ani tym bardziej dojeżdżać do nas.

W DirectAuto24 prowadzimy skup samochodów uszkodzonych od wielu lat, doskonale znamy rynek i wiemy, że nasza oferta jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna od oferty konkurencji. Ponadto, sprzedając nam samochód, oszczędzacie Państwo na złomowaniu czy też dodatkowej naprawie, która często opiewa na wysokie kwoty. Warto więc przemyśleć ten krok i zdecydować się na współpracę z nami. Gwarantujemy, iż będziecie Państwo w pełni zadowoleni.