Skup motocykli

Motocykle stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Coraz więcej z nas chętnie je kupuje i chętnie z nich korzysta, jednak tak mocno nasycony rynek związany z motocyklami, to jednocześnie trudność w ich sprzedaży. DirectAuto24  rozpoczęło skup motocykli i jednośladów już jakiś czas temu, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, które to rosną z każdym rokiem, ze względu na bardzo duże nagromadzenie tych pojazdów. Sprzedać motocykl jest bardzo trudno, ze względu na szeroką dostępność tych pojazdów oraz stosunkowo niskie ceny. Właśnie dlatego warto wykorzystać DirectAuto24 i sprzedać motocykl za uczciwą cenę, od ręki, i praktycznie bez zbędnych formalności.

W DirectAuto24 skupujemy motocykle każdego typu, a także skutery i pojazdy uszkodzone lub też unieruchomione. Jako jeden z niewielu skupów oferujemy bardzo korzystne warunki zakupu motocykli, które najlepsze lata mają już za sobą, a wizyty u mechanika zajmują więcej czasu, niż jazda i radość z tej jazdy płynąca. Kupujemy motocykle używane i uszkodzone, o każdej pojemności silnika, zarówno motory turystyczne, jak również popularne Crossy czy też ścigacze oraz różnego rodzaju choppery. Zainteresowani jesteśmy każdą marką, począwszy od Yamahy czy też Hondy, a skończywszy na Harley’u Davidsonie. To co nas wyróżnia, to fakt, iż za każdy motocykl zapłacimy od ręki gotówką przy jego bezpośrednim zakupie.

Aby sprzedać u nas motocykl wystarczy wypełnić formularz wyceny, podając model motocykla, typ, rocznik oraz stan techniczny i wizualny. Następnie sprzedający otrzymuje konkretną ofertę, która po akceptacji zakończy się wizytą naszego przedstawiciela. W ten sposób sprzedający nie naraża się na dodatkowe koszty, natomiast może sprzedać swój motocykl za uczciwą cenę. Nasz przedstawiciel po oględzinach i sprawdzeniu poprawności danych z formularza, formułuje ostateczną ofertę, która zakończona jest podpisaniem umowy oraz przekazaniem gotówki do ręki w dniu sprzedaży motocykla. Jako jedna z niewielu firm na rynku, DirectAuto24 oferuje bardzo korzystne warunki związane ze sprzedażą motocykli oraz naprawdę atrakcyjną ofertę.