AUDI

Audi

Marka Audi należy do najbardziej popularnych marek samochodów w Polsce, ponieważ cechuje ją wytrzymałość, doskonałe wartości mechaniczne, niezwykle dobre osiągi oraz niski poziom spalania paliwa. Audi posiada w swojej ofercie zarówno samochody kompaktowe, jak również olbrzymie limuzyny, a nawet auta typu SUV. Jest to więc jedna z najbardziej poszukiwanych marek w Polsce, jednocześnie taka, której podaż przewyższa popyt, dlatego też trudno jest sprzedać samochód. W DirectAuto24 skup aut chętnie skupujemy samochody Audi, bez względu na ich stan techniczny oraz wiek. Najchętniej skupujemy modele Audi podane poniżej:

Audi A3

Model Audi A3 to najbardziej popularny model samochodu tej marki dostępny na naszych drogach. Jest to auto, które zyskało naprawdę wielkie względy, nie tylko dzięki efektywności, ale również dzięki kompaktowości, pięknemu i drapieżnemu wyglądowi oraz doskonałym walorom mechanicznym. Audi A3 jest jednym z najchętniej sprzedawanych aut, dlatego też na rynku wtórnym model ten jest bardzo popularny. Najlepszym wyjściem jest więc sprzedanie go w nasze ręce, bowiem oferujemy za nie doskonałe ceny. Bardzo dobre osiągi, niezawodność i doskonała linia stylistyczna tego samochodu, to gwarancja najwyższej jakości auta oraz doskonałych parametrów technicznych. Jeżeli więc posiadacie Państwo Audi A3, używane, powypadkowe czy też uszkodzone, to zachęcamy do kontaktu, gwarantujemy, że zapłacimy za samochód gotówką.

Audi A4

Audi A4 to model, który pierwszy raz został wypuszczony na rynek w roku 1995. Zdobył olbrzymią popularność w całej Europie, również w Polsce. Model ten charakteryzuje się niezawodnością, efektywnością, pakownością oraz niebagatelnym wyglądem, który to wygląd gwarantuje najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania. Audi A4 jest samochodem rodzinnym, znacznie większym niż Audi A3, który zyskał w Polsce bardzo dużą popularność. Ze względu na to, że Audi A4 jest dostępny w bardzo wielu konfiguracjach na rynku wtórnym, sprzedaż tego auta jest bardzo problematyczna. Najlepiej więc skorzystać z naszej oferty, za każde Audi A4 – używane, w stanie dobrym, uszkodzone, niekompletne, zapłacimy gotówką, i gwarantujemy, iż zapłata będzie adekwatna do stanu technicznego samochodu, a więc bardzo uczciwa.

Audi  A6

Luksusowy model Audi A6 to jeden z najbardziej popularnych samochodów typu limuzyna. Jest to auto luksusowe, o niezwykle wyraźnych walorach komfortu jazdy, prowadzenia i podróżowania. Jednocześnie jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy kochają niemiecką doskonałość, fantastyczny komfort jazdy i odpowiednią stylizację samochodu zarówno od zewnątrz, jak również od wewnątrz. Dodatkowo, jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości komfort, dynamikę oraz precyzję jazdy, którą gwarantuje ten model samochodu. Na rynku wtórnym Audi A6 pomimo pewnej ugruntowanej pozycji jest raczej rzadko kupowany. Najlepszy więc sposób na pozbycie się starszego lub uszkodzonego modelu to zgłoszenie się do nas, my zadbamy o to, aby klient otrzymał za samochód satysfakcjonującą go cenę.