CITROEN

Citroen

Citroeny to jedna z najbardziej popularnych francuskich marek samochodów. Auta, które z pewnością mogą budzić wiele kontrowersji, jednak są samochodami nie tylko bardzo funkcjonalnymi, ale również pięknymi, i mogą z powodzeniem służyć jako modele luksusowe. Choć auto nie jest tak popularne w Polsce jak Renault czy Peugeot, posiada jednak bardzo dużą ilość fanatyków, którzy chcą i wspierają tę markę, i którzy cenią sobie Citroeny za ich wygląd, najlepsze zawieszenie na rynku, komfort jazdy oraz ciekawe rozwiązania techniczne, których próżno szukać w autach podobnego typu .

Citroen C3

Citroen C3 to jeden z najpopularniejszych modeli sprzedawanych w  całej Europie. Auto kompaktowe, o wyjątkowo dobrych walorach prowadzenia, zwrotne, jednak posiadające znacznie mniej miejsca niż jego odpowiedniki o większych gabarytach. Samochód, który z pewnością może służyć do poruszania się po mieście, a prócz tego, że jest mały, jest również bardzo wygodny. Chętnie skupujemy Citroeny C3, bez względu na ich wiek, historię, a także stan techniczny. Jesteśmy gotowi zapłacić za popularną cytrynkę z serii 3 naprawdę konkretną kwotę, zachęcamy więc do sprzedaży tego auta w naszej firmie.

Citroen C4

Bardzo popularny model C4 od Citroena, to przede wszystkim samochód bardzo funkcjonalny. Znacznie większy niż Citroen C3, może znacznie lepiej sprawdzać się jako auto o bardzo dużych możliwościach samochodu rodzinnego. C4 wyposażone w miękkie, pneumatycznie regulowane zawieszenie jest wyjątkowo wygodne, a jako auto rodzinne charakteryzuje się również bardzo pokaźnym bagażnikiem. Z pewnością jest to jeden z lepszych samochodów tej klasy, który chętnie od Państwo odkupimy płacąc za niego gotówką.

Citroen C5

Citroen C5 to większe i bardziej rodzinne auto niż C4. Jest to samochód, który może być autem rodzinnym, jak również samochodem biznesowym, ze względu na wspaniały wygląd, doskonałe zakończenie linii, mocny silnik i komfort jazdy, który Citroen C5 wręcz gwarantuje. Popularne C5 to jednak auta, które bardzo trudno sprzedać na rynku wtórnym , dlatego nasza propozycja jest jak najbardziej atrakcyjna. Oferujemy niezwykle korzystne pieniądze za samochody tej klasy i tego modelu, uszkodzone, używane, niesprawne a nawet takie, które uległy poważnemu wypadkowi.