FIAT

Fiat

Fiat jest jedną z najczęściej rozpoznawalnych marek samochodów na naszych drogach. Auta te pełnią rolę samochodów rodzinnych oraz samochodów miejskich, zdobywają coraz większe zaufanie i cieszą się naprawdę atrakcyjnymi parametrami technicznymi. Fiaty to również samochody bardzo oszczędne, ekonomiczne, auta, dzięki którym z powodzeniem można zrobić setki kilometrów na jednym baku. Na rynku wtórnym Fiat jednak znacznie traci na wartości, dlatego też oczekiwanie na klienta jest całkowicie nieopłacalne. Sprzedaż tego samochodu nam, to gwarancja natychmiastowego zastrzyku gotówki.

Fiat Punto

Popularny model Punto to jeden z najczęściej spotykanych samochodów na naszych drogach. Model ten przeszedł wręcz całkowitą przemianą począwszy od lat 90 tych, aż do teraz, zdobywając miano jednego z najlepszych samochodów kompaktowych na rynku. Niezwykle oszczędny, bardzo dynamiczny, ale niestety w dalszym ciągu z łatką samochodu wyjątkowo często psującego się. Punto jest jednym z tych aut, które są chętniej kupowane nowe niż używane. U nas jednak oferujemy atrakcyjne warunki w zamian za sprzedaż nam Fiata Punto.

Fiat Panda

Fiat Panda to jeden z najbardziej wszechstronnych samochodów w swojej klasie. Auto, które może z powodzeniem być wykorzystywane, jako samochód miejski. Dzięki pojemnemu bagażnikowi może być autem rodzinnym, dodatkowo jest również samochodem, który doskonale sprawdza się jako mini samochód dostawczy, bowiem takie wersje obecne są na rynku. Niestety Panda pomimo wielu zalet, szybko traci na cenie i w ciągu kilku lat jej cena spada kilkukrotnie. Warto więc po decyzji sprzedaży, sprzedać auto jak najszybciej, najlepiej w DirectAuto24 skup aut, gdzie zapłacimy za Pandę gotówką.

Fiat Bravo

Popularny w Polsce i poza Polską Fiat Bravo to auto kompaktowe o niezwykle mocnym silniku, doskonałych walorach technicznych, a także naprawdę wspaniałych osiągach. Jednocześnie Fiat Bravo jest stosunkowo mało popularny na rynku wtórnym, a jego cena szybko spada wraz z wiekiem. Najlepszym sposobem na sprzedaż tego mocnego, aczkolwiek stosunkowo szybko tracącego na wartości auta, jest sprzedaż do DirectAuto24 skup aut. Z przyjemności zapłacimy gotówką za każdy model Fiata Bravo, bez względu na jego stan techniczny, wizualny oraz mechaniczny.