FORD

Ford

Ford to jedna z najbardziej popularnych marek samochodów w Polsce, który jest stosunkowo niedrogi i jednocześnie mało wadliwy. Marka, która zdobyła świat, jako pierwszy, seryjnie produkowany samochód na świecie. Ford kojarzony jest z niezawodnością, wygodą, komfortem, w połączeniu ze stosunkowo niską ceną. Marka Ford sprzedawana jest w całej Polsce, bardzo duża ilość tych samochodów na rynku wtórnym sprawia jednak, że szybko tracą one na wartości i stosunkowo trudno jest je sprzedać.

Ford Fiesta

Fiesta jest jednym z mniejszych modeli Forda. Dostępna jest w kilku wersjach i produkowana jest od lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Od tego czasu Fiesta jest stale rozwijana i ulepszana, dlatego też dzisiaj odpowiada oczekiwaniom zarówno tych, którzy chcą poruszać się nią po mieście, jak również tych, którzy szukają samochodu przede wszystkim rodzinnego. Ford Fiesta posiada doskonałą linię stylistyczną i jest uważany za stosunkowo solidny pod kątem mechanicznym samochód. Ford Fiesta jest jednym z najbardziej pożądanych aut, jednak rynek wtórny jest tymi samochodami już bardzo mocno nasycony, dlatego zapraszamy do DirectAuto24 skup aut, by sprzedać ten samochód w dobrej cenie.

Ford Focus

Focus to najpopularniejszy model Forda. Jeden z tych modeli, które są obecne w każdym kraju, w całej niemalże Europie. Focus to samochód  bardzo uniwersalny, rodzinny, który gwarantuje bezpieczeństwo, znakomite osiągi oraz odpowiednią ilość miejsca dla całej rodziny. Focus to najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie ekonomiczność, efektywność, wygodę oraz bezpieczeństwo. Z całą pewnością ta najmłodsza rodzina Forda stale będzie zyskiwała popularność na rynku, choć rynek wtórny jest tymi samochodami już niestety nasycony.

Ford Mondeo

Mondeo to jeden z większych modeli Forda. Auto bardzo dynamiczne, o dużej powierzchni silnika. Samochód, który doskonale radzi sobie w trudnych warunkach miejskich, a także na bezdrożach. Auto to charakteryzuje się luksusem, wygodą prowadzenia oraz wysokim poziomem komfortu. Ford Mondeo to jeden z najlepszych aut, które dostępne są na rynku w tej klasie i w tej cenie, dlatego też rynek wtórny jest nimi wręcz przesycony. Dodatkowo, Ford Mondeo posiada pewne minusy, szczególnie takie, które utarte są przez stereotypy, jak chociażby nadmierna podatność na gnicie, przez co trudniej go sprzedać.