HONDA

Honda

Honda to niezawodna, japońska marka, obecna na rynku od kilkudziesięciu lat. W Polsce Honda wypracowała sobie miano niezawodnej, doskonałej marki, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o zakup dodatkowych czy też nowych części. Honda łączy w sobie agresywność i sportową pasję motorową Japończyków, a także cechy auta rodzinnego, nadanego przez europejczyków, którzy dostosowali Hondę do swoich wymagań. Jak każde japońskie auto, również Honda posiada niezwykle bogaty pakiet oprogramowania elektronicznego w swoich samochodach.

Honda Civic

Civic to model Hondy, który jest najdłużej dostępny na polskim rynku, i który jest najbardziej popularny w Polsce. Civic to auto wszechstronne, niezwykle uniwersalne, charakteryzujące się bardzo wysokim stopniem efektywności i użytkowości. Dodatkowo, popularna Honda Civic to jeden z tych samochodów , który uznawany jest za najmniej awaryjny. Bardzo duży popyt swego czasu na Hondy Civic sprawił, iż bardzo dużo zostało ich sprowadzonych do Polski. Okazuje się, iż teraz rynek jest nasycony tymi samochodami i trudno jest je sprzedać. Dlatego najlepiej opłaca się swoją Hondę Civic sprzedać w naszym skupie.

Honda Accord

Nieco większy model Hondy, czyli Honda Accord, to rozwiązanie doskonałe dla liczniejszej rodziny. Samochód bardzo szybki i dynamiczny, niezwykle wytrzymały, dysponujący solidnym zawieszeniem, bardzo dobrej jakości blacharką oraz silnikiem o dużej mocy i wydajności. Accord obecna jest w Polsce w kilku generacjach, przy czym pierwsza Honda Accord została wypuszczona na rynek w latach 80 dwudziestego wieku. Podobnie jak w przypadku Civic, rynek jest mocno przesycony Hondą Accord, dlatego sprzedaż jej na rynku wtórnym jest mocno utrudniona.