HYUNDAI

Hyundai

Hyundai to marka, która jest stosunkowo młoda w Polsce i która dopiero zdobywa zaufanie klientów, czyli kierowców. Marka ta powstała w Korei i od kilku lat święci swoje triumfy na całym świecie. Trzeba przyznać, iż koncern opracował samochód wytrzymały, tani i stosunkowo ekonomiczny. Przede wszystkim jednak Hyundai to marka bardzo dynamiczna, gwarantująca bardzo pozytywne wyniki wydajnościowe dla każdego praktycznie samochodu tej marki. Hyundai zdobywa zaufanie, jednak nadal samochody te bardzo szybko tracą wartość na rynku wtórnym.

Hyundai Accent

Hyundai Accent to chyba najbardziej popularny model Hyundaia na naszych drogach. Chętnie kupowany, jako samochód nowy, raczej mało kupowany, jako samochód używany. Stosunkowo tani i bardzo wytrzymały. Jak każdy dalekowschodni samochód, został dosyć dobrze wyposażony pod kątem elektroniki, charakteryzuje się dobrym wyposażeniem dodatkowym oraz piękną stylizacją. Jest to jednak auto, które ze względu na niewielki popyt na rynku wtórnym, szybko traci na wartości, dlatego też zdecydowanie lepiej sprzedać używanego Accenta do naszego skupu samochodów.

Hyundai Sonata

Hyundai Sonata to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych modeli samochodów marki Hyundai. Samochód, który w Polsce obecny jest od roku 2005, jest stosunkowo mało popularny. Hyundai Sonata to jeden z najbardziej rodzinnych aut, samochód bardzo duży, o dosyć pojemnym bagażniku. Auto to miało być przeznaczone głównie na rynek USA, jednak osiągnęło stosunkowo dużą popularność w Europie. W Polsce Sonata nie jest już tak bardzo popularna, trudno ją również sprzedać na rynku wtórnym, bo pomimo tego, że wyposażona jest bardzo dobrze, to jednak Polacy wolą zdecydowanie inne rozwiązania motoryzacyjne.

Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe to jeden z koreańskich SUVów, które choć zyskują na popularności, są raczej mało popularne w Polsce. Hyundai Santa Fe to auto o doskonałych parametrach, niezwykle funkcjonalne i bardzo dynamiczne. Jest to samochód, który jest samochodem użytkowym, a napęd na cztery koła powoduje, że auto to może wjechać wszędzie. Doskonały samochód zarówno dla dużej rodziny, jak również pary czy też osoby samotnej. Bardzo dynamiczny, gwarantujący najwyższą radość z jazdy. Jednocześnie auto, które trudno sprzedać na rynku wtórnym.