KIA

Kia

Kia to kolejna Koreańska marka, która dzięki niskim cenom, bardzo funkcjonalnym samochodom i dobrym marketingu zyskała bardzo dużą popularność w Polsce. Każde kolejne modele tej marki charakteryzują się większym stopniem efektywności i znacznie lepszymi osiągami. Dodatkowo, Kia to również fenomen trwałości, który do tej pory nie był łączony z żadnymi koreańskimi markami. Dzisiaj Kia opanowała znaczną część rynku, jednak zdecydowanie lepiej sprzedają się auta nowe niż używane, bowiem Kia stawia sobie za cel sprzedanie większej ilości aut w niższej cenie, przez co samochody te szybko tracą na wartości.

Kia Picanto

Kia Picanto to jeden z najnowszych samochodów marki Kia. Jest to auto kompaktowe, przystosowane zarówno do poruszania się po zatłoczonym mieście, jak również doskonale sprawdzające się poza nim. Bardzo pojemny bagażnik to również rozwiązanie dla niewielkiej rodziny, jeżeli natomiast kogoś interesują dobre osiągnięcia, to Kia Picanto dostępna jest w wersjach z mniejszym oraz większym silnikiem. Kia Picanto dostępna jest w wielu wersjach, ze względu na szybki spadek wartości polecamy sprzedać ten model nam. Za każdy model Kia Picanto zapłacimy gotówką, natomiast Państwo otrzymacie gotówkę na nowe auto.

Kia Rio

Sam wygląd takiego samochodu jak Kia Rio może budzić kontrowersje. Samochód ten został przygotowany doskonale pod względem mechanicznym oraz pod kątem osiągnięć. Nieco gorzej jest już w przypadku linii stylistycznej, bowiem Kia Rio nie każdemu przypadnie do gustu. Samochód ten bardzo szybko traci na wartości, decyzja o sprzedaży może więc kosztować dużo wysiłku. My za taki samochód jak Kia Rio zapłacimy gotówką i zagwarantujemy niezwykle atrakcyjne warunki. Jesteśmy przekonani, iż nasza oferta za Państwa Kia Rio będzie atrakcyjna.