MERCEDES

Mercedes

Nie ma chyba kierowcy, który nie znałby tej marki. Mercedes to klasa sama w sobie, auta, które mają bogatą historię i są produkowane od wielu lat z taką samą precyzją i dokładnością. Mercedes to marka, która charakteryzuje się albo znakomitymi osiągami, albo też wspaniałym designem i doskonałą linią, a także tym, że jest marką niezawodną. Większość modeli Mercedesa łączy w sobie wszystkie te właściwości, dlatego właśnie Mercedes zyskał tak olbrzymią popularność również w Polsce. Wyjątkowość i charakter, to cechy każdego modelu tej marki. Tutaj nie ma miejsca na „słabszy” model. Jednocześnie rynek wtórny jest bardzo mocno zapchany autami tego typu, szczególnie tymi w niższej klasie.

Mercedes klasy A

Mercedes klasy A to samochód dostępny dla rodzin. Samochód ten łączy w sobie funkcjonalność, kompaktowość, doskonałe osiągi techniczne i przede wszystkim wspaniały wygląd. To co jest jednak najważniejsze w klasie A, to zachowane właściwości wytrzymałościowe. Oznacza to, iż Mercedes klasy A jest bardzo funkcjonalny, charakteryzuje się trwałością i solidnością, jak każdy model tej marki. Jeżeli chcecie sprzedać samochód klasy A zapraszamy do nas, zakupimy każde auto, bez względu na jego stan techniczny.

Mercedes klasy C

Mercedes klasy C to chyba najbardziej popularny samochód typu limuzyna w Polsce. Auto, które doskonale sprawdza się praktycznie w każdych warunkach. Samochód doskonały, pełen surowej stylistyki niemieckiej, która jednak gwarantuje trwałość, luksusowe prowadzenie auta, wygodę, doskonałe osiągi oraz solidność. Mercedes klasy C to jednocześnie samochód rodzinny, jak również doskonała limuzyna, która gwarantuje pewność i spokój na każdej trasie, bez względu na jej długość i stopień trudności.

 

Mercedes klasy E

Mercedes klasy E to jedna z najwyższych półek związanych z tego typu samochodami. Auto nie tylko funkcjonalne i bardzo bezpieczne, ale również trwałe, luksusowe i piękne. Samochód gwarantujący bezpieczną podróż i dotarcie do celu bez dodatkowych przeszkód w postaci problemów mechanicznych. Klasa E to również znakomite osiągnięcia, o które trudno odpowiednikom innych producentów. Niemiecka technologia oraz  doskonałość i bardzo wysoka cena. DirectAuto24 skup aut zapłaci za Mercedesa każdej klasy gotówką, i to od ręki.