RENAULT

Renault

Każdy kolejny model samochodów z tej marki to zaprzeczenie wszędzie panującej opinii, iż Renault to auta niepewne, psujące się, nie do końca wytrzymałe i przede wszystkim bardzo mało oszczędne. Koncern Renault stara się dostosować do potrzeb obecnych kierowców i jednocześnie posiadaczy aut, oferując szeroko dostępną linię kilku modeli, z których każdy znajdzie odbiorcę w innym typie kierowcy. Renault to doświadczona i profesjonalna marka, choć trzeba przyznać, że samochody używane sprzedają się stosunkowo ciężko, i nie trzymają długo wysokich cen.

 

Renault Clio

Clio, przez prawie 20 lat pobytu na polskim rynku przeszedł wręcz absolutną przemianę. Od prostego, bardzo typowego kompaktu, który był uważany za jeden z najbardziej wadliwych, aż po nowoczesną, piękna, doskonale stylizowaną markę, która jest wręcz rozchwytywana. Niska cena nowych Clio sprawia jednak, iż na rynku wtórnym samochodów tych przybywa, trudno jest więc je sprzedać. Sprzedającym nie pomaga również fakt, iż Clio najszybciej traci na wartości, dlatego też najlepszym rozwiązaniem na sprzedaż tego modelu z zyskiem, jest zgłoszenie się do nas.

 

Renault Megane

Megane to samochód rodzinny, który stworzony był od początku do samego końca z myślą o rodzinie. Przestronny, bezpieczny, wcale jednak nie traci nic ze swojej drapieżności i ekstrawagancji, którą zapewnia mu producent, będący jednym z najlepszych stylizatorów samochodów osobowych. Megane to najbardziej popularny samochód od Renault na naszych drogach. Producent dokłada wszelkich starań, aby kolejny model był lepszy i bardziej niezawodny od poprzedniego, i póki co udaje mu się ta sztuka. Wygodny, przestronny i ładny, DirectAuto24 skup aut chętnie skupi od Państwa Wasze Renault Megane.

Renault Laguna

Renault Laguna to jeden z flagowych samochodów marki Renault. Auto, które łączy w sobie przestronność, wygodę, komfort i wręcz luksus auta biznesowego i limuzyny, a także normalność i bezpieczeństwo, które gwarantuje samochód osobowy. Renault Laguna sprawdza się w jednym i drugim przypadku doskonale, a dodatkowo jest wspaniale stylizowany. Każdy kolejny model wprowadza masę nowości, a Renault cały czas pracuje nad ulepszeniem tego stosunkowo dużego i jednocześnie bardzo pięknego samochodu.