SKODA

Skoda

Skoda to czeska marka, która charakteryzuje się sprawdzoną technologią, gwarantującą wieloletnią wydajność i bezawaryjność. Choć samochody Skody wyglądają na nieco toporne i są uważane za auta, które nie cechują się żadnymi cechami indywidualnymi, z powodzeniem można uznać to za ich zaletę, bowiem sprawdzone rozwiązania, pewna i jednocześnie wydajna technologia łączy się w Skodzie z bardzo dobrą wydajnością, ekonomicznością i niezawodnością, którą gwarantuje koncern Volkswagen, obecny właściciel tej marki.

Skoda Fabia

Skoda Fabia to połączenie kompaktowego samochodu miejskiego z bardzo ekonomicznym i niezwykle funkcjonalnym samochodem rodzinnym. Silnik nie jest tutaj wyposażony w moc najwyższego rzędu, nie posiada specjalnych rozwiązań, gwarantujących super przyspieszenie, jednak jest bardzo ekonomiczny, dzięki czemu Fabia należy do najbardziej ekonomicznych aut dostępnych na rynku. Spokojna jazda i poszanowanie tego modelu, to gwarancja wieloletniej jazdy bez problemów i awarii. Skoda Fabia nie jest jednak wybitnie poszukiwana na rynku wtórnym, dlatego najłatwiej jest sprzedać ją w naszym skupie.

Skoda Octavia

Jest to większa wersja Skody, która wyposażona jest w mocniejszy silnik. Bardzo dynamiczna i jednocześnie charakteryzująca się większą masą. Pomimo tego, Octavia należy do najbardziej rodzinnych i jednocześnie najtańszych w użytkowaniu samochodów tej klasy. Auto, choć surowe stylistycznie, jest bardzo wygodne. Stosunkowo twarde zawieszenie nie przeszkadza, a sam samochód jest dosyć dobrze wyciszony, co gwarantuje komfort podróży nie tylko dla kierowcy, ale również dla całej rodziny. Octavia to jeden z najbardziej niezawodnych samochodów w swojej klasie i choć mało popularny na rynku wtórnym, DirectAuto24 skup aut skupuje je bardzo chętnie.