TOYOTA

Toyota

Jeżeli ta japońska marka ma czymś przekonywać do siebie, to z pewnością niezawodnością. Auta te mają przydomek doskonałych, ze względu na to, iż praktycznie się nie psują. Jeżeli o Toyotę odpowiednio się dba i pilnuje się regularnych przeglądów, to auto to  nie sprawia najmniejszych problemów. Toyota to samochód uniwersalny, dostępny w setkach rozwiązań, który choć naszpikowany jest elektroniką, jest jednocześnie autem niezawodnym. Bardzo długo utrzymuje wysoką cenę i jest jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku. W DirectAuto24 skup aut skupujemy Toyoty i płacimy za nie bardzo dobre pieniądze. Od ręki!

Toyota Corolla

Corolla jest najpopularniejszym i jednocześnie chyba najbardziej zaufanym modelem Toyoty na polskich drogach. Samochód ma przydomek auta niezawodnego, samochodu, który potrafi dotrzeć wszędzie. Auto to jest z pewnością autem rodzinnym, Japończycy postarali się o to, żeby było nie tylko niezawodne, ale również bardzo wygodne. Na pochwałę zasługuje doskonałe wyciszenie wnętrza, a także bardzo piękna stylizacja deski rozdzielczej. Auta wyposażone w najnowsze zdobycze techniki prowadzi się lekko i wygodnie.

 

Toyota Avensis

Avensis to bogatsza, piękniejsza, większa i bardziej nowoczesna wersja Corolli, która potrafi więcej, jest przystosowana do rodzinnych wypadów, oraz spełnia się w charakterze auta biznesowego. Avensis charakteryzuje się wschodnią, bardzo gustowną stylizacją, niezawodnością oraz solidną konstrukcją, która sprawia, iż jest to nie tylko jedno z najbardziej niezawodnych aut na świecie, ale również jedno z najbardziej funkcjonalnych. W DirectAuto24 skup aut skupujemy Toyoty Avensis za gotówkę, gwarantując tym samym szybką transakcję oraz bardzo dobre ceny.

Toyota Land Cruiser

Toyota produkuje również popularne SUVy, a Land Cruiser należy do najbardziej udanych SUVów na rynku. Samochód wyposażony jest w potężny silnik oraz bardzo mocną konstrukcję, sprawdza się na drogach, bezdrożach, w terenie oraz w mieście. Land Cruiser prezentuje się doskonale wszędzie, począwszy od miejskiego zgiełku, aż po bezdroża i tak zwany offroad. Jest to linia, która została zaprojektowana specjalnie po to, żeby sprawiać radość, dawać bezpieczeństwo oraz poczucie pełnej wolności, która byłaby nie do osiągnięcia z innymi modelami.