VOLKSWAGEN

Volkswagen

Volkswagen to chyba najpopularniejsza po Mercedesie marka w Niemczech. Koncern, którego własnością jest Skoda, Audi czy Seat, dostarcza na rynek rozwiązania kompletne, nowoczesne, rozwiązania, które każdy inny koncern chciałby posiadać. Auta tego producenta uchodzą za jedne z najlepszych na rynku, nie tylko ze względu na wysoki stopień bezawaryjności, ale również umiejętne połączenie efektywnego wyglądu, doskonałych rozwiązań oraz profesjonalnego wykończenia, które z pewnością zadowoli każdego użytkownika i kierowcę.

Volkswagen Polo

Miejski, kompaktowy, ładny i wygodny Volkswagen Polo to bardzo ciekawy samochód z oferty Volkswagena. Auto, które jest niezawodne, nie charakteryzuje się wybitnymi osiągami, nie cechuje się najwyższą funkcjonalnością, jednak jest autem dostosowanym do potrzeb indywidualnych, zwrotnym i przede wszystkim pełnym niespodzianek. Popularna Polówka to auto bardzo pożądane na rynku, który jednak jest tymi samochodami przesycony. Dlatego starsze modele najłatwiej jest sprzedać u nas, my zapewnimy atrakcyjną kwotę za każdą zaoferowaną nam polówkę.

Volkswagen Golf

Golf to kawał historii niemieckiej oraz światowej motoryzacji. Najpopularniejszy model Volkswagena, obecny na całym świecie, począwszy od najdalszych zakątków wschodniej Azji, przez Europę i Afrykę, a na zachodniej Ameryce kończąc. Jest to samochód uważany za jeden z najbardziej udanych produktów w historii motoryzacji. Rynek jest tym autem niezwykle nasycony, bowiem samochody te jeżdżą przez  kilkadziesiąt lat i w dalszym ciągu sprawdzają się bardzo dobrze i bezawaryjnie. W dalszym ciągu nasza firma skupuje sprawne oraz uszkodzone samochody tej marki.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat to bardzo rodzinny lub też biznesowy samochód z rodziny Volkswagena. Bardzo funkcjonalny i praktycznie bezawaryjny, jednocześnie wygodny, komfortowy, luksusowy i oferujący dosyć dużą moc w stosunku do masy. Passat jest bardzo popularnym samochodem w Polsce, ze względu na przestronne i niezwykle pojemne wnętrze oraz olbrzymi bagażnik. Samochód ten uchodzi za jeden z najlepszych w swojej klasie, niemniej jednak olbrzymia ilość sprowadzonych Passatów zza granicy sprawiła, iż rynek jest mocno nimi nasycony. Jeżeli jednak chcecie Państwo sprzedać starszy model, to zapraszamy do wypełnienia formularzu wyceny online.