VOLVO

Volvo

Szwedzka marka Volvo jest dla Szwedów tym samym, czym Mercedes dla Niemców. Wyznacznikiem klasy, wysokiej jakości, niezawodności i przede wszystkim bezpieczeństwa. Volvo zadbało o to, żeby samochody tej marki były najbezpieczniejsze i takie faktycznie są. Dodatkowo, każdy z nich wyposażony jest w bardzo wygodną deskę rozdzielczą, niezwykle funkcjonalny i bardzo elastyczny silnik oraz układ mechaniczny, który uchodzi za jeden z najbardziej trwałych na rynku. Volvo to auta niezwyciężone, charakteryzujące się surowym wyglądem, jednak gwarantujące komfort poruszania się po każdym rodzaju drogi.

Volvo S40

Volvo S40 trafiło na rynek w połowie lat 90-tych dwudziestego wieku. Auto łączy w sobie funkcjonalność oraz drapieżny wygląd z bezpieczeństwem i bardzo stabilną sylwetką samochodu w typie mini limuzyny. Auto to jest doskonale przygotowane do użytku zarówno w mieście, jak i poza nim. Samochód jest niebywale bezpieczny, cechuje się wyjątkową bezawaryjnością. Volvo nigdy nie było co prawda uznawane za auto niebywale piękne, jednak z całą pewnością może uchodzić za samochód o nienagannej estetyce.

Volvo S60

Volvo S60 to samochód, w który włożono zdecydowanie więcej pracy jeśli chodzi o jego design. Auto to prezentuje się pięknie, nie jest tak surowe jak S40 i zachowuje jednocześnie jego bezawaryjność, bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesną technologię skrytą pod płaszczem tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań. Volvo S60 to auto dynamiczne, doskonałe dla całej rodziny, pojemne, bardzo oszczędne i dobrze sprawdzające się również w mieście czy też na bezdrożach. Volvo S60 jest niezwykle trudno sprzedawalne na rynku wtórnym, jednak DirectAuto24 skup aut chętnie zapłaci za starsze i nowsze modele uczciwą kwotę.

Volvo S80

Stylowa, piękna i niezwykle mocna limuzyna Volvo S80 to najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort, a także potęgę, która została zamknięta w stosunkowo dużym, aczkolwiek bardzo ekonomicznym samochodzie. Volvo S80 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów na rynku, auto, które doskonale sprawdza się jako wysokiej klasy auto rodzinne oraz samochód dostosowany do potrzeb biznesowych. Od wielu lat Volvo S80 podróżują również VIPy, najważniejsze osoby w państwie, światowej sławy politycy, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo.